Κυριακή 22 Απριλίου 2012

Πύργος - Λυγαριά 5 - 0

Ντροπιαστική ήττα σήμερα για την ομάδα μας στο γήπεδο του Πυργού καθώς δέχτηκε 5 γκολ.Το πρώτο ημίχρονο έληξε 1-0 με το πρώτο αυτό γκολ για τους γηπεδούχους να έρχεται μόλις στο 10' και την ομάδα μας γενικά να παρουσιάζει καλή εικόνα στον αγωνιστικό χώρο.Στην επανάληψη όμως το σωματείο του Πυργου ήταν καταιγιστικό .Στο 63' ανέβασε την διαφορά τερμάτων σε 2 και τρία λεπτά αργότερα το σκορ έγινε 3-0.Αν και το παιχνίδι είχε ήδη κριθεί δεν σταμάτησε το σφυροκόπημα προς την εστία μας.Στο 74' γράφτηκε το 4-0 και στο 90+ το τελικό 5-0.

ΣΥΝΘΕΣΗ: Σαργιώτης Γιάννης , Σαργιώτης Βασίλης , Τσιώκος Άκης ( 77' Τσιώκος Μάκης ) , Τζερεμές Αντωνης , Τζιορτζιώτης Νίκος , Σβάνας Σωτήρης , Σβάνας Αντώνης , Σαργιώτης Σωτήρης , Τζαναβάς Γιάννης , Μαλάμης Θοδωρής , Λιάκος Χρήστος